SAP Business Suite na platformě SAP HANA: přístup k podnikovým datům v reálném čase

Společnost SAP představila novou sadu aplikací SAP Business Suite na platformě SAP HANA.

SAP Business Suite na platformě SAP HANA: přístup k podnikovým datům v reálném čase


Sada SAP Business Suite na platformě SAP HANA dává zákazníkům možnost analyzovat aktuální data a na jejich základě činit potřebná obchodní rozhodnutí.

Zákazníci mohou nyní v reálném čase řídit všechny své kritické podnikové procesy, jako je plánování, realizace, reporting a analýzy, to vše s použitím stejných a aktuálních dat. SAP Business Suite poskytuje otevřené prostředí umožňující provozní analýzy i reporting s pomocí aktuálních transakčních dat a nabízí novou třídu analytických aplikací. Společnost SAP vyvinula také balíček service pack a řešení pro rychlé nasazení, které stávajícím zákazníkům umožní migraci jejich databáze a aplikací na SAP HANA.

Společnost SAP v tiskovém prohlášení uvádí, že bude i nadále podporovat své zákazníky bez ohledu na jejich volbu databázových technologií a dodavatelů. Sada SAP Business Suite bude (včetně podpory) k dispozici pro všechny certifikované databáze. SAP bude také se svými partnery spolupracovat na tom, aby sada SAP Business Suite nabídla in-memory optimalizaci i na jejich databázových platformách. Stávající zákazníci SAP Business Suite, kteří chtějí využít výhod provozu této sady na SAP HANA, budou moci na platformu SAP HANA migrovat své současné databáze se zachováním odpovídající podpory a bez přerušení podnikání.

Speciální řešení pro rychlé nasazení, které bude uvedeno letos v únoru, bude navrženo pro zákazníky, kteří chtějí na nové řešení přejít za méně než za 6 měsíců. Poskytne kompletní balíček předkonfigurovaného softwaru, implementační služby, obsah a prostředky umožňující práci koncovým uživatelům, to vše za pevnou cenu a v definovaném rozsahu. Společnost SAP bude pro rychlejší přijetí nového řešení využívat zpětnou vazbu od zákazníků i uživatelských skupin a nastaví svůj cenový model tak, aby byl podobný režimu nákupu databází.


Úvodní foto: © vege - Fotolia.com
Komentáře