SAP představil cloudovou aplikaci pro spolupráci týmů na dálku

Společnost SAP představila on-line aplikaci SAP StreamWork pro spolupráci týmů na dálku, která funguje v prostředí cloudu.

SAP představil cloudovou aplikaci pro spolupráci týmů na dálku


Uživatelé v ní mohou snadno sdílet informace, dokumenty, harmonogramy a poznámky, což jim pomáhá při rozhodování a dosahování stanovených cílů. Uživatelé zde mohou používat integrované aplikace, jakou jsou Cisco WebEx, Box.net, Evernote a Scribd. Zájemci mají možnost pracovat s limitovanou verzí zdarma.

SAP StreamWork propojuje lidi, informace a ověřené obchodní metodiky tak, aby pracovní týmy mohly přirozeně a plynule pracovat a dosáhly snadněji svých cílů. Tím, že je aplikace založena na cloudu, umožňuje zapojit do týmové spolupráce jak lidi z různých koutů organizace, tak i zvenku. Všichni mezi sebou mohou jednoduše sdílet nové informace, dokumenty, harmonogramy a poznámky.

Všichni přizvaní účastníci mají možnost se do projektů aktivně zapojit. Členové týmu si tak mohou dávat zpětnou vazbu ke svým projektům, vytvářet analýzy, strategii a provádět brainstorming. Dále mohou společně posuzovat nastalé situace, rozvíjet strategii a dělat jasná rozhodnutí. Díky tomu, že je veškerá komunikace a činnost zaznamenávána, si mohou jednoduše zpětně dohledat historii veškerých svých aktivit.

Architektura SAP StreamWork je velmi otevřená pro propojení s aplikacemi jiných společností. Je zde například integrován komunikační software Cisco WebEx pro pořádání schůzek na dálku nebo cloudový systém Box.net, který usnadňuje podnikům sdílet a spravovat obsah online. Dále se uživatelé mohou propojit s aplikací Evernote, která jim umožňuje zapisovat si poznámky, ukládat výsledky práce nebo zachycovat nápady. Díky technologii pro podporu čtení dokumentů od Scribd.com si mohou uživatelé číst dokumenty ve formátech Microsoft Word a Microsoft Excel přímo v prostředí SAP StreamWork, aniž by si museli stáhnout nebo otevřít soubor v novém okně.

SAP nabízí verzi SAP StreamWork s limitovanou pamětí a omezenými funkcemi zdarma, profesionální verze s větší pamětí a lepším zabezpečením stojí od 9 USD měsíčně.

Komentáře