SAP představil nová přednastavená řešení pro střední firmy

Společnost SAP představila novou verzi svého balíčku SAP Best Practices Baseline lokalizovaného pro český trh. Menším a středním firmám poskytuje přednastavené obchodní procesy vytvořené na základě implementací u 10 tisíc zákazníků po celém světě.

SAP představil nová přednastavená řešení pro střední firmy


U nových řešení umožňují přednastavené procesy firmám zkrátit dobu implementace v průměru o třetinu a snížit celkové náklady na implementaci až o 50 procent.

Nový balíček z rodiny řešení SAP Business All-in-One obsahuje přednastavené scénáře, které pokrývají klíčové oblasti fungování podniku od účetnictví přes controlling, odbyt, výrobu, nákup až po servis. Instalovat je možné jak všechny scénáře, tak pouze vybrané. Novinkou jsou tři ucelené odvětvové balíčky zaměřené na firmy z oblasti výroby, služeb a obchodu, které v sobě již zahrnují vybrané scénáře osvědčené u zákazníků ze stejných oblastí, a také ucelený balíček zaměřený na základní funkčnost v oblasti finančního účetnictví.

V souvislosti s novou verzí SAP Best Practices Baseline již SAP pro své české partnery a zákazníky připravil lokalizovanou verzi dokumentace, která je volně stažitelná na webu. Nový rozsah pokrytých podnikových procesů včetně tří ucelených odvětvových balíčků reflektuje i nová verze online konfigurátoru řešení ERP. Probíhá také intenzivní příprava a školení partnerů SAP zaměřených na oblast malých a středních firem, kteří mohou nový balíček využít ve vlastní nabídce.

Komentáře