SAP vyhlašuje soutěž SAP Quality Awards 2012 o nejlepší implementaci

Společnost SAP vyhlásila ve střední a východní Evropě nový ročník soutěže SAP Quality Awards 2012.

SAP vyhlašuje soutěž SAP Quality Awards 2012 o nejlepší implementaci


Cílem této soutěže je podle tiskového prohlášení ocenit zákazníky, kteří prokázali nejkvalitnější přístup při implementaci svých projektů SAP. Možnost přihlásit se mají všichni zákazníci SAP, jejichž projekty byly spuštěny po 1. lednu 2011 a jsou alespoň dva měsíce v provozu. Šanci uspět mají hned v několika kategoriích, a to v kategorii malých, středních nebo velkých implementací. Přihlášky je možné posílat přes webový formulář až do 14. září 2012.

Projekty nominované na SAP Quality Awards by měly dodržovat uznávané standardy projektového managementu a klást důraz na celkové náklady implementace, celkové náklady vlastnictví, dobu implementace a profesionální přístup a vedení projektu.

Vítězové soutěže v regionu CEE budou vyhlášeni v říjnu 2012. V každé kategorii bude udělena zlatá, stříbrná a bronzová medaile – výherci na první pozici automaticky postoupí do dalšího kola, kde se potkají s dalšími úspěšnými projekty z celého regionu EMEA. Celkový vítěz za region pak bude vyhlášen v listopadu během slavnostního předávání cen na konferenci SAPPHIRE NOW ve španělském Madridu (13.-16. listopadu).

Více informací o SAP Quality Awards najdete zde.


Úvodní foto: © lichtmeister - Fotolia.com
Komentáře