Sapcon kupuje stoprocentní podíl ve společnosti Agfit

Společnost Sapcon ohlásila akvizici stoprocentního podílu v české společnosti Agfit, která nabízí klientům z řad velkých a středních firem poradenské služby zaměřené na IT a SAP.

Sapcon kupuje stoprocentní podíl ve společnosti Agfit


Sapcon touto strategickou akvizicí potvrzuje svůj dlouhodobý zájem o český trh a upevňuje svou základnu pro růst. Společnost Sapcon je součástí skupiny itelligence AG.

Zákazníky společnosti Agfit jsou velké a středně velké firmy podnikající v chemickém a potravinářském průmyslu a v zemědělství. Agfit se svými klienty udržuje dlouhodobé vztahy a je jejich preferovaným dodavatelem všech služeb souvisejících se systémy SAP.

Tato akvizice umožní společnosti Sapcon poskytovat řešení SAP a související poradenství širší základně zákazníků a urychlit očekávaný růst. Ředitel a zakladatel společnosti Agfit Dan Bureš bude i nadále působit na řídící pozici ve společnosti Sapcon – člena itelligence Group.

Sapcon působí na českém trhu od roku 2005. Aktuálně ve společnosti působí 40 zaměstnanců, kteří generují roční obrat ve výši 5 milionů euro. Od roku 2008 je Sapcon součástí skupiny itelligence AG, předního mezinárodního poskytovatele ucelených služeb k řešením SAP. Akvizicí společnosti Agfit, jejíž obrat činí 2 miliony euro, se firma Sapcon rozroste o dalších 18 zaměstnanců.

Komentáře