Sapcon mění v důsledku fúze název společnosti na itelligence

Název společnosti Sapcon se ke dni 12. září 2012 změnil na itelligence. Byla tak dokončena fúze obou společností.

Sapcon mění v důsledku fúze název společnosti na itelligence


Společnost Sapcon bude nově působit pod brandem itelligence. Současný předseda představenstva Sapcon, Rajmund Pavla, se tak stává předsedou představenstva itelligence. Společnost itelligence AG získala 51 % akcií české konzultační společnosti pro produkty SAP Sapcon v říjnu 2008. itelligence AG je nadnárodní konzultační společnost, která se zabývá především nasazováním systému SAP pro střední a menší podniky a korporace.

Jako konzultační společnost pro střední trhy působí itelligence AG na českém trhu již 14 let a pomáhá se SAP roll-out projekty v České republice a Jihovýchodní Evropě pro společnosti založené v Německu, ale i jinde ve světě.  Akvizicí se společností Sapcon, která působí na českém trhu od roku 2005, výrazně posílila svoji pozici na tuzemském trhu zejména v oblasti IT řešení a systémové integrace.

Sapcon úzce spolupracuje se společností itelligence AG sídlící v Německu již od roku 2008. Důvodem pro tuto spolupráci bylo získání strategického partnera a rozšíření spektra zákazníků.Úvodní foto: © Butch - Fotolia.com
Komentáře