SAS Institute ČR připravuje cyklus tematických konferencí SAS Roadshows

Představení nových trendů v oblasti softwaru je cílem nadcházejících konferencí SAS Roadshows pořádaných společností SAS Institute ČR.

SAS Institute ČR připravuje cyklus tematických konferencí SAS Roadshows


Tři celodenní setkání, která proběhnou od září do listopadu v pražském hotelu Holiday Inn, budou zaměřena na obory Customer Intelligence, Risk Management a Information Management. Tyto akce se budou konat v průběhu podzimních měsíců, od poloviny září až do konce listopadu. Každá konference se zaměřuje na specifické téma, které bude v průběhu jednoho dne podrobně rozebráno za účasti specialistů ze SAS Institute ČR i externích řečníků z dalších společností.

•    Customer Intelligence Roadshow, 12. září 2012
•    Risk Management Roadshow, 4. října 2012
•    Information Management Roadshow, 17. října 2012

V průběhu úvodní konference budou účastníkům představena témata v Customer Intelligence, zaměřená na analýzu zákaznických dat a zvyšování hodnoty zákazníka. Následující setkání se zaměří na Risk Management a je cíleno zejména na ty potenciální účastníky, kteří chtějí získat ucelený pohled na míru rizik spojených s jednotlivými podnikovými procesy v bankovním a pojišťovacím sektoru. Řešení pro Information Management bude předmětem setkání, v rámci kterého budou představeny a diskutovány přednosti integrovaných informačních databází v organizaci.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře