Sdružení CZ.NIC spustilo svůj blog

Jednou z prvních novinek CZ.NIC v tomto roce je spuštění .blogu. Komunikační kanál mezi internetovou komunitou a sdružením začal fungovat od 31. ledna.

Sdružení CZ.NIC spustilo svůj blog


Sdružení CZ.NIC, správce národní domény .CZ, má od konce ledna svůj internetový zápisník. Na adrese http://blog.nic.cz chtějí zástupci provozovatele registru doménových jmen .CZ komunikovat své nápady, plány a projekty, které už byly spuštěny nebo se jejich spuštění teprve chystá. Zaměstnanci sdružení očekávají od .blogu především to, že bude fungovat jako most mezi internetovou komunitou a CZ.NIC.

Autory textů budou lidé, kteří ve sdružení pracují. Návštěvníci .blogu v něm tak najdou jak texty od členů vedení, tak od pracovníků zákaznické podpory, programátorů a administrátorů. Autoři projektu ve sdružení CZ.NIC chtějí, aby publikované příspěvky vyvolávaly diskusi, proto bude možné se ke každému z textů vyjádřit v komentáři.

"Intenzita naší komunikace s médii a internetovou komunitou se v posledním roce zvýšila a protože se jí chceme věnovat i v tomto roce, otevřeli jsme blog jako nový komunikační kanál. Ten je tak vedle pravidelného čtvrtletníku s názvem .news dalším z médií, díky kterému chceme získávat zpětnou vazbu od odborníků a uživatelů internetu," říká výkonný ředitel sdružení CZ.NIC, Ondřej Filip.

Komentáře