Sedm černobílých modelů Xerox obsahuje pokročilé funkce pro tisk

Sedm nových černobílých multifunkčních zařízení společnosti Xerox zpracuje vše od obecných kancelářských dokumentů až po tiskové úlohy ve vysokých objemech a obsahuje funkce, které pomáhají uchovat obchodní informace v bezpečí.

Sedm černobílých modelů Xerox obsahuje pokročilé funkce pro tisk


Uvedením linie WorkCentre 5700 Xerox aktualizuje svoji řadu černobílých multifunkčních zařízení a navíc přidává i barvu. Při rychlosti tisku až 90 stránek za minutu mohou multifunkční zařízení:

  • tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat souběžně bez přerušení;
  • barevně skenovat dokumenty;
  • pomocí funkce Print Around přecházet na další úlohu, pokud je první úloha ve frontě pozdržena kvůli nedostatku zdrojů.

 

Řada WorkCentre 5700 obsahuje pokročilé bezpečnostní funkce, včetně plné podpory standardu sítí IPv6, funkce Image Overwrite, izolace faxu pro zabránění neoprávněného přístupu k datům; a síťové autorizace pro omezení přístupu ke skenování, e-mailu a síťovému faxování.

Řada WorkCentre 5700 je postavená na platformě Extensible Interface Platform (EIP) společnosti Xerox, kterou lze použít pro podporu specifických pracovních postupů a aplikací.

 

Cena a dostupnost
Řada WorkCentre 5700 je již nyní v České republice dostupná za cenu začínající na 98.500,- Kč bez DPH (platí pro model 5735).

Komentáře