Seminář: V Poděbradech se bude hovořit o výrobě

Seminář: V Poděbradech se bude hovořit o výrobě


LCS International pořádá odborný seminář na téma: „Efektivní řízení výroby prostřednictvím informačních systémů“, na který zve zájemce z řad odborné veřejnosti.

Společně se svými obchodními a technologickými partnery jej přádá 9. října 2008 od 8.30 do 15 hodin v konferenčním centru LÁZEŇSKÁ KOLONÁDA, Nám. TGM 433/II v Poděbradech.

Na semináři, kromě řady přednášejících, vystoupí zástupci managementu výrobních společnosti GS Technik a Brück AM a podělí se o své zkušenosti a názory z výběru a zavádění informačních systémů. Hlavní program semináře tvoří témata: Přínosy informačních systémů pro výrobní společnosti, výrobní procesy a klíčová místa z pohledu řízení, plánování a optimalizace, informace o zkušenostech zavádění informačních systémů ve výrobních podnicích a diskuse se zástupci uživatelů systémů Helios.

Součástí semináře je rovněž doprovodný program, který nabídne praktické ukázky, konzultace a předvedení konkrétních příkladů: Odvádění výroby prostřednictvím dotykových obrazovek / statických terminálů / mobilních terminálů, mobilní skladník - vyskladnění a naskladnění výrobků a materiálu pomocí off-line či on-line terminálů, řízení jakosti, napojení IS na CAD aplikace a technologická příprava výroby a její možnosti.

Doprovodný program se bude věnovat také řízení a plánování výroby, B2B ve vazbě na výrobu či vazbě IS na průmyslové technologie.

Seminář je určen pro vedoucí pracovníky výrobní společností, především pak pro výrobní ředitele, vedoucí výroby a jednatele společností. Seminář bude přínosem i IT manažerům či ostatním osobám pověřenými správou, rozvojem nebo zaváděním informačních systémů ve výrobních společnostech.

Svoji bezplatnou účast můžete potvrdit na www.helios.eu, na e-mail adrese monika.usiakova@helios.eu nebo prostřednictvím telefonu +420 244 104 111, kde vám budou zodpovězeny případné dotazy.

Komentáře