Servodata nabízí platformu JBoss pro vývoj aplikací v cloudu

Společnost Servodata přináší na český trh novou verzi řešení JBoss Enterprise Application Platform 6

Servodata nabízí platformu JBoss pro vývoj aplikací v cloudu


Mezi nové vlastnosti patří především inovovaná architektura, zaměřená na cloudové služby, vylepšené možnosti řízení a zvýšená použitelnost řešení. JBoss Enterprise Application Platform 6 poskytuje vývojářům prostředí pro vývoj a zavádění aplikací v cloudu, a to při respektování otevřených průmyslových standardů.

Novinky

V nové architektuře jsou podporovány veřejné i soukromé cloudy a vývojáři i podniky díky tomu získávají jistotu, že dnes vytvořené aplikace budou i za dlouhou dobu splňovat jejich rostoucí nároky.

Modulární sada služeb je dynamicky alokována podle potřeb aplikace a pomáhá předcházet problémům spojeným se staršími architekturami aplikačních serverů.

Vývojáři mohou nyní programově řídit aplikace a automatizovat procesy jejich zavádění při použití vlastních nástrojů pro řízení, včetně privátních cloudů. Mohou se tak zaměřit především na vývoj nových funkcí namísto investic do podpory existujících aplikací.

Optimalizace pro vícejádrové a virtuální systémy pomáhá s lepším využitím dostupných zdrojů a rychlejším startem aplikací.

Vylepšené middleware komponenty zajišťují integraci s dalšími vývojářskými nástroji, jako je Maven, Hudson a projekty Arquillian či Hibernate.

Podpora Java EE 6 a dalších populárních frameworků a nástrojů jako jsou Spring, Struts či Google Web Toolkit.

Zároveň s novou platformou JBoss Enterprise Application Platform 6 rozšiřuje Red Hat rovněž portfolio souvisejících kurzů a certifikací, které budou zařazeny do nabídky školicího střediska DataScript.


Úvodní foto: © Beboy - Fotolia.com
Komentáře