Servodata oznamují pozitivní ekonomické výsledky za rok 2009

Společnost Servodata oznámila svůj konsolidovaný obrat za rok 2009. Společnost v roce 2009 vykázala obrat ve výši 1,267 miliardy korun, což je o 17 milionů korun více ve srovnání s rokem 2008.

Servodata oznamují pozitivní ekonomické výsledky za rok 2009


Konsolidovaný obrat zahrnuje celou skupinu Servodata, včetně dceřiných společností Servodata Bratislava a DataScript.

„Vzhledem k celkové situaci na trhu nelze zhodnotit výsledky za rok 2009 jinak, než jako velmi úspěšné. Podařilo se nám zhodnotit dlouholeté zkušenosti i odborné znalosti, stejně jako aktivní a partnerský přístup k zákazníkům, a dosáhnout výborného výsledku napříč celým produktovým portfoliem,“ doplňuje Rostislav Jirkal, generální ředitel společnosti Servodata. „Za dosažení růstu i v době nepříznivé situace na trhu patří velký dík nejen našim zaměstnancům, ale samozřejmě i partnerům v naší stále se rozrůstající partnerské síti.“

Společnost Servodata nedávno oznámila také změny ve vrcholovém vedení – pozici generálního ředitele nově zastává Rostislav Jirkal, dosavadní výkonný ředitel společnosti. Do pozice obchodního ředitele byl jmenován Martin Malý. Oba se nových funkcí ujali k 1. únoru letošního roku, jejich cílem je zajištění dalšího růstu a pokračování rozvoje úspěšného obchodního modelu Servodat. Předseda představenstva Jiří Jirkal, dříve generální ředitel Servodat, se nově věnuje vyhledávání nových obchodních příležitostí a navazování strategických obchodních partnerství.

Komentáře