Servodata uvádí na trh řešení Red Hat Enterprise Virtualization pro servery

Společnost Servodata oznámila rozšíření nabídky portfolia virtualizačních řešení pro servery.

Servodata uvádí na trh řešení Red Hat Enterprise Virtualization pro servery


Pod názvem Red Hat Enterprise Virtualization (RHEV) uvádí na trh novou virtualizační službu společnosti Red Hat, pro jejíž produkty a řešení je jediným autorizovaným distributorem v České republice a na Slovensku. Red Hat Enterprise Virtualization pro servery představuje virtualizační řešení navržené tak, aby umožnilo využití širokých možností virtualizace ve všech částech jakéhokoli datacentra. Řešení je vystavěno na platformě Red Hat Enterprise Linux, které důvěřují tisíce firem a provozují jej miliony systémů po celém světě jako podporu pro kritickou firemní zátěž.

 

Red Hat Enterprise Virtualization je ideální platformou, na níž lze postavit interní cloud
z virtuálních Red Hat Enterprise Linux či Windows systémů. Toto řešení se skládá ze dvou komponent:

 

  • Red Hat Enterprise Virtualization Manager for Servers:  systém pro správu virtualizovaných systémů, poskytující hostujícím i virtualizovaným systémům pokročilé podpůrné technologie, včetně vysoké dostupnosti, živé migrace, správy storage, plánování, a dalších.
  • Red Hat Enterprise Virtualization Hypervisor: hypervisor založený na virtualizační technologii Kernel-Based Virtual Machine (KVM), který lze nasadit jako samostatnou technologii, nebo jako Red Hat Enterprise Linux 5.4 (dostupný separátně), nainstalovaný jako hostující hypervisor. V obou případech je hypervisor spravovaný prostřednictvím řešení Red Hat Enterprise Virtualization Manager for Servers.
Komentáře