Servodata získala nejvyšší certifikaci pro serverová řešení Microsoft

Obchodní divize Abakus společnosti Servodata získala od Microsoftu kompetenci Server Platform v úrovni Gold.

Servodata získala nejvyšší certifikaci pro serverová řešení Microsoft


Rozšiřuje tak již získané certifikace pro správu softwarového majetku, návrhy a správu licenčních programů i poskytování školení ke klíčovým technologiím Microsoftu. Obchodní divize Abakus společnosti Servodata splňuje podmínky čtyř odborných kompetencí k produktům Microsoft:

-    Software Asset Management na úrovni Gold – Znamená dosažení odborných znalostí, které pomáhají zákazníkům ušetřit náklady a zlepšit správu softwarových licencí pomocí optimalizovaných postupů Software Asset Managementu.

-    Volume Licencing na úrovni Gold – Potvrzuje kvalitu předprodejní podpory produktů Microsoft, v rámci které získávají zákazníci od certifikovaných odborníků komplexní servis, který jim pomáhá s volbou vhodného modelu licencování a s nasazením softwaru Microsoft v jejich prostředí.

-    Server Platform na úrovni Gold – Označuje vysoký stupeň praktických zkušeností s prodejem řešení Windows Server a poskytováním souvisejících služeb certifikovanými odborníky.

-    Learning na úrovni Silver – Označuje partnery, kteří poskytují vysoce odborná školení i ucelené vzdělávací programy k produktům Microsoft.


Úvodní foto: © tlorna - Fotolia.com
Komentáře