Sesterský web ChannelWorld přináší nový design homepage

Dnešním dnem počínaje vás bude při návštěvě webu ChannelWorld vítat redesingovaná domovská stránka. V rámci zpřehlednění obsahu a zdůraznění důležitých zpráv a článků jsme přidali novou funkci a upravili strukturu.

Sesterský web ChannelWorld přináší nový design homepage


Dominantním prvkem sesterského webu ChannelWorldu je nyní tzv. slider, s nímž jste se již mohli setkat i na dalších sesterských webech vydavatelství IDG Czech Republic. Pravidelně vás budeme jeho prostřednictvím upozorňovat na nejdůležitější zprávy dne, zajímavé reportáže, rozhovory, analýzy či komentáře. Struktura domovské stránky zůstane podobná té, na kterou jste byli doposud zvyklí. Díky použití slideru jsou nyní k dispozici vždy zprávy za poslední čtyři dny, čímž vycházíme vstříc především čtenářům, kteří nenavštěvují ChannelWorld denně. Více prostoru jsme získali také pro články, a to přesunutím komentářů, které nyní naleznete výše v pravém sloupci.

Věříme, že vám provedené změny zpříjemní čtení ChannelWorldu a procházení jeho obsahem. Pokud máte jakékoliv návrhy či připomínky k webu, podělte se prosím s redakcí na channelworld@idg.cz.

Komentáře