Setkání členů Czech Oracle Applications User Club

Jeden ze členů Czech Oracle Application User Club, společnost Algotech, zorganizovala první letošní setkání členů CZ OAUG.

Setkání členů Czech Oracle Applications User Club


První letošní setkání členů CZ OAUG se stalo součástí akce Oracle Aplikační den, který proběhl v prostorách kostela Sacré Couer v Praze 5. Řídící výbor CZ OAUG připravil na první setkání roku 2012 téma s názvem Novinky v aktuálních verzích Oracle ERP řešení. V úvodu setkání členů CZ OUAG seznámil pan Bohumil Onderka, člen řídícího výboru CZ OUAG, účastníky s účetním hospodařením skupiny za rok 2011.

Vzhledem k tomu, že organizátorům se podařilo zajistit presales konzultanty v podobě Martina Grofa a Milana Černého pro Oracle E-Business Suite  a Petra Kašpara pro JD Edwards E1, využili účastnící setkání CZ OAUG i pro odborné dotazy a konzultace.

Na setkání byly detailněji představeny verze Oracle JD Edwards E1 9.1, zejména upravený uživatelský interface, zabudované reportovací nástroje a podpora mobilních zařízení. Při představení verze Oracle E-Business Suite R12 nejvíce zaujaly nové funkce pro konsolidace a finanční řízení a dále rozšíření výrobních modulů pro lepší řízení kvality.

 

Další setkání CZ OAUG v roce 2012 jsou plánovaná:

19. 6. Oracle aplikace formou SaaS
23.10. Oracle Fusion  a novinky z Oracle Open World
11.12. Optimální využívání Oracle aplikace nad Oracle technologiemi a hardware

V případě zájmu o členství a účast na plánovaných akcích můžete kontaktovat e-mail  czechoracleuserclub@algotech.cz.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře