Setkání uživatelů Helios Green AUTOMOBILY (stalo se)

Setkání uživatelů Helios Green AUTOMOBILY (stalo se)


V pondělí 25. října 2010 uspořádala společnost INFO NOVA v prostorách svého partnera, společnosti AUTO JAROV, setkání prodejců aut, velkých autoservisů a dalších společností používajících informační systém Helios Green AUTOMOBILY. Zúčastnilo se jej více než 40 zástupců uživatelů tohoto branžového řešení. Přítomni byli rovněž představitelé společnosti ASSECO Solutions, jež je autorem standardu informačního systému Helios Green.

Hlavní náplní bylo představení novinek a rozšiřujících řešení. V úvodu byli účastníci informováni o dosaženém stavu vývoje informačního systému a o záměrech v příštích letech, přičemž oznámeno bylo dokončení procesu migrace zákazníků informačního systému Helios Green AUTOMOBILY na platformu Microsoft.NET. Poté bylo na programu stručné představení více jak 30 nových funkcionalit a specializovaných řešení, které rozšiřují možnosti používání, zrychlují a zkvalitňují procesy probíhající ve firmách, v oblastech péče o zákazníky (CRM), ekonomiky, řízení společnosti, logistiky, řízení lidských zdrojů a dalších. Především však byly prezentovány novinky pro moduly autoPRODEJ, autoSERVIS, autoPŮJČOVNA, autoBAZAR a autoSKLAD.

Významným bodem byla informace o stavu a dalším postupu certifikace rozhraní systému Helios Green AUTOMOBILY výrobci a dovozci automobilů, především koncernem VW. Bylo konstatováno, že pokud jde o stav postupu certifikací a aktualizaci rozhraní, je Helios Green AUTOMOBILY v tomto směru na předním místě a autorizovaným dealerům poskytuje potřebnou jistotu při plnění povinností vůči výrobcům.

Na závěr setkání byli účastníci pozváni k prohlídce provozů společnosti AUTO JAROV kdy měli možnost přesvědčit se o možnostech a praktickém přínosu využívání některých již implementovaných novinek v rutinním provozu.

Komentáře