SEZ Krompachy nasadilo řešení Infor10 ERP Process iBusiness

SEZ Krompachy nasazuje IS Infor10 ERP Process iBusiness (System21).

SEZ Krompachy nasadilo řešení Infor10 ERP Process iBusiness


Společnost Infor oznámila, že SEZ Krompachy, dodavatel elektrotechnických produktů a zařízení, využívá řešení Infor ERP Process iBusiness (System21) k zajištění provozní efektivity a evidence podnikového majetku. ERP iBusiness je řešení navržené s cílem pomoci výrobcům elektrotechniky pokrýt podnikové procesy včetně financí, nákupu, prodeje, logistiky a výroby a integrovaného řešení čárových kódů.

V rámci svého původního systému se společnost SEZ Krompachy potýkala s absencí grafických tiskových výstupů, chybějícími převody výstupních dat do Excelu, uživatelským prostředím a končící podporou stávajícího řešení. Firmě rovněž scházel modul evidence podnikového majetku a podpora nadstavbových a agregovaných dat. Chybějící funkcionality byly řešeny neintegrovaným pomocným softwarem na bázi PC.

V současné době jsou tyto oblasti zajištěny řešením Infor ERP Process iBusiness (System21). K přínosům řešení podle tiskového prohlášení patří rychlý přístup k operativním informacím, kvalitní tiskové sestavy určené pro zákazníky a dodavatele a evidence podnikového majetku.


Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com
Komentáře