SGI rozšiřuje portfolio úložných řešení

Společnost SGI oznámila globální iniciativu se společností LSI Corporation, se kterou se dohodla na rozšíření prodeje produktů řady SGI InfiniteStorage o její nové konfigurace.

SGI rozšiřuje portfolio úložných řešení


Rozšíření partnerství činí tyto jedinečné storage technologie dostupné skrze přímý a i nepřímý prodejní kanál.

Nová storage řešení zahrnují základní i střední třídu enterprise RAID storage řešení s komplexní podporou připojení pro iSCSI, Fibre Channel, InifniBand a SAS. Tato řešení jsou aplikačně připravena pro databáze firmy Oracle, enterprise software od společností Vmware a Microsoft včetně SQL Serveru, Exchange a SharePoint. Tato nová storage řešení budou poskytovat heterogenní podporu s možností úzké integrace s výpočetním prostředím od SGI, mohou fungovat jako samostatné storage zařízení s možností integrace do jiných OEM výpočetních řad.

Klíčovým prvkem tohoto prohloubení spolupráce je umožnit síti globálních channel partnerů firmy SGI, aby přinesli jedinečnou technologii od firem SGI a LSI svým zákazníkům. SGI partneři budou mít přístup k produktovým informacím SGI i LSI skrze partnerský portál SGI, který obsahuje mimo jiné definovaná řešení, ceníky, white papery, případové studie, produktové demo, cílené obchodní i produktové materiály a konkurenční srovnávací analýzy. Tento portál umožní partnerům, aby se vyzbrojili informacemi, které potřebují, aby uspěli na svých cílových trzích.

Produktová řada SGI InfiniteStorage SP bude zahrnovat SGI InfiniteStorage 220-SP, SGI InfiniteStorage 4100-SP a SGI InfiniteStorage 4600-SP, které jsou okamžitě dostupné. Prodejní partneři firmy SGI mohou kontaktovat svá regionální SGI zastoupení, aby získali informace o prvotních promočních cenách. Pro dodatečné informace navštivte stránky www.sgi.com/lsi.

Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.