Shoptet.cz vytvoří e-shop a přivede zákazníky z Facebooku i Aukra

Hlavním problémem e-shopů jsou zákazníci. Přitom právě oslovení a získání cílových skupin je klíčovým prvkem pro budoucí úspěch.

Shoptet.cz vytvoří e-shop a přivede zákazníky z Facebooku i Aukra


Nabízejte zboží tam, kde ho zákazníci hledají, vzkazují majitelé projektu Shoptet.cz, který má pod svými křídly více než 900 aktivních e-shopů a na českém trhu nabízí novinku – propojení e-shopů s komunitními a sociálními sítěmi (Facebook) a aukčními portály (Aukro).

„Začínající malí a střední podnikatelé, maminky na mateřské dovolené, ale třeba i studenti, zkrátka všichni, kdo chtějí podnikat, mají obvykle produkt a jejich cílem je jej prodat. Nechtějí se zabývat webhostingem a programováním,“ říká Miroslav Uďan, jeden z dvojice majitelů Shoptet.cz. Zákazníci chtějí zkrátka nástroj, který jim umožní dělat to, proč do internetového byznysu přicházejí – prodat své zboží.

Mít e-shop ale už dnes nestačí. Úspěšný e-shop a byznys je pouze ten, ve kterém se prodává. Musíte tedy do e-shopu v první řadě přivést zákazníky. „Trend e-shop byznysu je jednoznačně v propojování e-shopů s dalšími místy, kde jsou zákazníci připraveni nakupovat,“ vysvětluje Miroslav Uďan. Naprostou samozřejmostí je podle autorů tiskové zprávy napojení na vyhledávače zboží. Statistiky podle Uďana ukazují, že do drtivé většiny úspěšných e-shopů přicházejí zákazníci právě přes vyhledávače zboží jako je zbozi.cz nebo heureka.cz.

Napojení na tyto zdroje jsou tedy prvním krokem pro provozání úspěšného e-shopu. Dalším krokem je napojení e-shopu na sociální sítě a aukční portály, kde je rovněž možné oslovit velké množství zákazníků - jedná se např. o tlačítko „Líbí se mi“ a komentáře.

Vyzkoušet a „osahat“ si e-shop mohou zájemci zdarma, přičemž základní e-shop je vygenerován za pouhou 1 minutu. Zákazník má dostatek času vyzkoušet si filozofii e-shopu, která podle autorů tohoto řešení stojí na čtyřech pilířích:

1) Zákazník není na marketing sám

2) Zákazník ušetří čas

3) Zákazníkův e-shop bude opravdu vidět

4) Zákazník získá originální design).

Shoptet.cz: Ambiciózní služba, která vám vytvoří e-shop a přivede zákazníky z Facebooku i Aukro.cz

Hlavním problémem e-shopů jsou zákazníci. Přitom právě oslovení a získání cílových skupin je klíčovým prvkem pro budoucí úspěch. Nabízejte zboží tam, kde ho zákazníci hledají, vzkazují majitelé ambiciózního projektu Shoptet.cz, který má pod svými křídly více než 900 aktivních e-shopů a na českém trhu nabízí novinku – propojení e-shopů s komunitními a sociálními sítěmi (Facebook) a aukčními portály (Aukro).

„Začínající malí a střední podnikatelé, maminky na mateřské dovolené, ale třeba i studenti, zkrátka všichni, kdo chtějí podnikat, mají obvykle produkt a jejich cílem je jej prodat. Nechtějí se zabývat webhostingem a programováním,“ říká Miroslav Uďan, jeden z dvojice majitelů Shoptet.cz. Zákazníci chtějí zkrátka nástroj, který jim umožní dělat to, proč do internetového byznysu přicházejí – prodat své zboží.

3 za cenu 1

Mít dobrý e-shop ale už dnes nestačí. Úspěšný e-shop
a byznys je pouze ten, ve kterém se prodává. Musíte tedy do e-shopu v první řadě přivést zákazníky. „Trend e-shop byznysu je jednoznačně v propojování e-shopů s dalšími marketplaces, tedy místy, kde jsou zákazníci připraveni nakupovat,“ vysvětluje Miroslav Uďan. Naprostou samozřejmostí je napojení na vyhledávače zboží. Statistiky jasně ukazují, že do drtivé většiny úspěšných
e-shopů přicházejí zákazníci právě přes vyhledávače zboží jako je zbozi.cz nebo heureka.cz.

Napojení na tyto zdroje jsou tedy prvním klíčovým krokem
pro provozání úspěšného e-shopu. Dalším krokem je napojení e-shopu na sociální sítě a aukční portály, kde je rovněž možné oslovit velké množství zákazníků a využívat benefitů, které tyto sítě nabízejí. Jedná se např. o populární prvky
na sociálních sítích (tlačítko „Líbí se mi“ a komentáře).

„Naše řešení už v základní verzi za 190 Kč měsíčně nabízí automatické propojení e-shopu se sociální sítí Facebook
a aukčním portálem Aukro.cz. Za jednu cenu tedy může provozovatel e-shopu získat prakticky tři rovnocenné e-shopy a s nimi několik milionů potenciálních zákazníků,
kteří Facebook a Aukro aktivně navštěvují,“
upřesňuje klíčové benefity Miroslav Uďan.

Nekupovat zajíce v pytli

Vyzkoušet a „osahat“ si e-shop mohou zájemci zdarma, přičemž základní e-shop je vygenerován za pouhou 1 minutu. Zákazník má dostatek času vyzkoušet si filozofii
e-shopu, která stojí na čtyřech pilířích (Zákazník není na marketing sám, Zákazník ušetří čas, Zákazníkův e-shop bude opravdu vidět, Zákazník získá originální design).


Úvodní foto: © rubysoho - Fotolia.com
Komentáře