Sitronics otevírá zastoupení v Pákistánu

Sitronics otevírá zastoupení v Pákistánu


Sitronics oznámil založení nové dceřiné společnosti se sídlem v pákistánském Lahore. Telekomunikační trh v Pákistánu se díky silnému ekonomickému růstu dynamicky rozvíjí v oblasti pevných i mobilních služeb a přitahuje tak pozornost mezinárodních skupin.

Výsledkem je 50 milionů uživatelů mobilních služeb ke konci roku 2006, více než dvojnásobek oproti začátku téhož roku, zatímco penetrace pevných sítí s plánovaným 7% pokrytím v roce 2010 ze současných 3,5 % vykazuje růstový potenciál a obrovský prostor pro další expanzi zejména ve venkovských oblastech, kde žije 70 % populace.

SITRONICS prostřednictvím svých zastoupení v oblasti Středního východu cílevědomě naplňuje svou vizi stát se upřednostňovaným partnerem pro dodávky ucelených řešení. Strategická spolupráce na rozsáhlých klíčových projektech jako je IP Core/WiMAX operátora ITC v Saudské Arábii a rozsáhlá bezdrátová síť ve venkovských oblastech Sýrie pro více než 140 tisíc zákazníků společnosti STE ... ukazují široké portfolio našich produktů a služeb,” řekl Igor Hulák, ředitel telekomunikační divize SITRONICS Telecom Solutions.

Pákistánský telekomunikační sektor se stává významným trhem z hlediska lokálních projektů i jako základna pro rozvoj aktivit v dalších zemích regionu,“ uvedl Ahmad Sayed, výkonný obchodní ředitel SITRONICS Telecom Solutions Pakistan. „V tomto rámci bude služby pro strategický pákistánský trh zajišťovat nové zastoupení v Lahore.“

Komentáře