Sjednocená komunikace s OpenScape Office MX V2

Společnost Siemens Enterprise Communications představila řešení sjednocené komunikace OpenScape Office MX V2.

Sjednocená komunikace s OpenScape Office MX V2


OpenScape Office MX V2 spojuje hlas, sjednocenou komunikaci a přenos dat v síti v jediné aplikaci, která je lokalizována do českého jazyka, a to včetně spojovatelského pracoviště i kontaktního centra.

Certifikovaní partneři Siemens Enterprise Communications mohou zákazníkům v segmentu malých a středních firem nabídnout rychlou implementaci systému díky průvodci konfigurací a intuitivnímu rozhraní pro provádění změn v nastavení OpenScape Office MX V2, stejně jako snazší zprovoznění služeb vzdálené podpory u zákazníka.

OpenScape Office MX V2 je řešení šité na míru specifickým potřebám malých a středních firem do 150 uživatelů. OpenScape Office MX V2 nabízí uživatelům intuitivní přístup k pokročilým funkcím sjednocené komunikace, jako je sestavení konferenčního hovoru přetažením myší (drag and drop), nahrávání hovorů, či vytáčení kliknutím na telefonní číslo (click to call) jednoduše a snadno přímo v okně aplikace Outlook. Uživatelé mohou snadno a intuitivně zahajovat konferenční hovory, ověřovat aktuální dostupnost svých kolegů, nastavovat jak, kdy a kým mohou být sami zastiženi, i automaticky aktualizovat svou hlasovou schránku podle údajů v kalendáři Outlooku.

Komentáře