iŠanon je českým online řešením pro správu dokumentů

Online služba iŠanon je českým produktem, který řeší elektronickou správu dokumentů podnikatelům, živnostníkům i fyzickým osobám a umožňuje jim komunikaci s úřady a institucemi.

iŠanon je českým online řešením pro správu dokumentů


Cílem projektu iŠanon je nabídnout veřejnosti službu, která nahradí klasické šanony. Klasická papírová podoba dokumentů zabírá místo a jejich prohledávání je zdlouhavé. iŠanon se snaží práci s dokumenty zefektivnit - dokáže je uchovávat, zpracovávat elektronická data a zvládá také fulltextové vyhledávání napříč všemi dokumenty.

Základní funkcí iŠanonu je správa dokumentů v podobě online datového úložiště. Mezi další vlastnosti patří vytěžování dat z dokumentů, díky němuž jsou veškeré elektronické dokumenty rozřazovány do zvolených složek/šanonů.

Příklad: stačí jednou zadat, kam se má zařadit vaše faktura za telefon a při dalším vyúčtování již systém sám předvyplní hlavičku daty z faktury a navíc zvolí i konkrétní umístění na základě dřívějších akcí. Kromě zmíněných funkcí je možné napojit iŠanon také na datové schránky, odkud se automaticky stahují veškerá data a zůstávají uchována ve vytvořené struktuře šanonů.

Každý uživatel si vytváří virtuální šanony a záložky při vkládání konkrétního dokumentu, takže celý systém je budován podle jeho potřeb včetně názvosloví a třídění. Celý systém je postaven na modulárním řešení, které umožňuje využívat jen to, co pro své podnikání konkrétní uživatel potřebuje. Základní funkcionalitou je správa dokumentů s možností vyhledávání, třídění a generování přehledů. Pokud však podnikatel zjistí, že by potřeboval pracovat s rezervačním systémem, není problém jej využít. Standardně je služba iŠanon nabízena ve třech cenových variantách, rozdělených podle délky předplatného - na 1, 6 nebo 12 měsíců.


Úvodní foto: © Andrea Danti - Fotolia.com
Komentáře