Skype navazuje spolupráci se Symantec

Skype navazuje spolupráci se Symantec


Obě firmy podepsaly smlouvu, podle které nabídnou řešení zabezpečení počítače zákazníkům v malých a domácích kancelářích, tedy typicky zaměřené na segment zvaný SOHO.

V rámci dohody Skype připraví speciální nabídku svým uživatelům, kteří prostřednictvím odkazu přejdou z jeho webu přímo na společný web obou společností, kde najdou informace o zabezpečení počítačů a budou si moci stáhnout například Norton Internet Security a také si je – na on-line obchodě Skype – zakoupit se slevou oproti maloobchodním cenám.
S tím souvisí i to, že Norton Internet Security a Norton AntiVirus 2007 vhodné pro domácí uživatele a malé kanceláře, získaly certifikaci Skype Certified.

Skype klade na zabezpečení značný důraz, standardem je u něj technologie šifrování, která hlídá data přenášená mezi koncovými body, zajišťuje ochranu uživatelů před širokou řadou možných útoků, jako je převzetí totožnosti, odposlech a pozměňování dat během přenosu. Společnost v tomto směru nyní nabídne svým zákazníkům kompletní řešení.

Komentáře