Skype videotelefon s dotykovým displejem

Asus představil videotelefon Videophone Touch AiGuru SV1T certifikovaný pro Skype, jenž slouží k videohovorům bez počítače.

Skype videotelefon s dotykovým displejem


Videotelefon disponuje velkým 7" dotykovým displejem, který umožňuje rychlé zadávání znaků a intuitivní ovládání. Kromě dotykové obrazovky zařízení obsahuje také samostatnou vestavěnou webovou kameru, reproduktor, mikrofon a podporuje bezdrátové připojení. Díky tomu mohou uživatelé neomezeně a bezplatně volat s ostatními uživateli programu Skype i bez použití počítače. Tato nová verze rozšiřuje a vylepšuje první generaci videotelefonu, kterou ASUS uvedl minulý rok.

Jednoduché rozhraní dotykového displeje založené na ikonách, kterými se Videophone Touch AiGuru SV1T ovládá, usnadňuje telefonování přes internet. Uživatelé mohou bezplatně uskutečňovat či přijímat hlasové či video hovory s kýmkoli, kdo používá Skype, případně se účastnit konferenčních hovorů. Stejně tak lze zařízení používat k výhodnému volání a přijímání hovorů z jakékoli pevné či mobilní linky. K tomu mohou uživatelé využít jedno z oblíbených předplatných neomezeného volání Skype nebo si mohou zakoupit kredity Skype na adrese www.skype.com.

 

Hlasová a video komunikace

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T je navržen speciálně pro účely videotelefonie. Z toho důvodu je vybaven velkou 7" dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a integrovanou webovou kamerou a dále vestavěným mikrofonem a reproduktorem. Uživatelé, kteří upřednostňují při telefonování soukromí, mohou využít sluchátek a mikrofonu, které se připojují přes standardní mini-jack.

Komentáře