Smartphone HTC M7 má být představen 19. února v Londýně

Očekávaný smartphone od společnosti HTC, model M7, má být podle zpráv kolujících internetem představen již 19. února.

Smartphone HTC M7 má být představen 19. února v Londýně


Analytici měli za to, že výrobce telefon ukáže až na letošním veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně. Podle webu UnwiredView však telefon dostane ještě před MWC svou vlastní akci v Londýně.

Novinka od informovaného zdroje se objevila na Twitteru. Ten ve svém Tweetu přímo píše: „Řekněme, že po mnoha letech práce v oboru mám své konexe.“

Nebylo by to poprvé, kdy HTC představil svůj nový telefon v Londýně, nicméně na potvrzení si budeme muset ještě počkat. Společnost totiž fámy nekomentuje a zatím ani nerozeslala novinářům pozvánky na tuto akci.

První informace o nadcházející vlajkové lodi HTC mezi smartphony unikly minulý týden jakožto výstup z krátkého videoklipu, který uživatelům radil, jak do telefonu vložit SIM kartu. Má se jednat o teprve druhý telefon od HTC s Full HD displejem. Prvním byl HTC Butterfly.

HTC M7

O něco novější obrázek, který je součástí tohoto článků, ukazuje mnohem detailnější pohled na toto zařízení, přestože nemůžeme potvrdit, zda je přesný či nikoliv.

Nepotvrzené specifikace HTC M7 zahrnují 4,7palcový Full HD displej s rozlišením 1 920 x 1 080, čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,7 GHz, 2 GB RAM, Android Jelly Bean se Sense 5.0, 12megapixelový fotoaparát a 32 GB úložiště.

Zdroj: IDG News Service


Úvodní foto: pcadvisor.co.uk
Komentáře