Snídaně se SASem: collections a řízení nákladů

Podzimné témata setkání zvaných Snídaně se SASem, které SAS realizuje už řadu let se tentokrát zaměřila na dvě oblasti, které jsou v každodenním životě firem stále aktuální – collections a řízení nákladů.

Snídaně se SASem: collections a řízení nákladů


První podzimní setkání, které se uskuteční 19. a 20. října 2010, se bude věnovat tématu řízení a optimalizace nákladů. První den je určen pro zájemce z finančního sektoru a druhý den je připraven pro výrobní společnosti a utility.

Prostřednictvím metod zaměřených na řízení nákladů lze objevit dosud „neznámé“ úspory a rezervy v nákladech finančních institucí. Nevěříte? Společnost SAS disponuje týmem odborníků, know-how a má k dispozici prověřený softwarový nástroj, který vytváří předpoklady pro řešení problémů v oblasti snižování nákladů. Chcete vědět, jak optimalizovat náklady, či zda je lze řídit z jednoho centra? Odpovědi nejen na tyto otázky hledejte na setkáních Snídaně se SASem. Dozvíte se, jak a v jakých oblastech nákladů existuje potenciál pro snížení, který distribuční kanál je z pohledu přínosů a nákladů nejvýhodnější a proč controlling, i když přináší mnoho nenahraditelných podnětů při optimalizaci nákladů, v některých momentech ztrácí dech a nedokáže odkrývat další rezervy v nákladech, resp. výnosech.

Poslední snídaňové setkání v letošním roce se bude konat ve středu 3. listopadu 2010. Připravené je téma: Inteligentně na neplatiče – Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Zabývat se bude pohledávkami a jak uspět při jejich vymáhání. Efektivní management pohledávek je totiž v dnešní ekonomice pro každou společnost nezbytností. Pokud se zamýšlíte nad tím, jak segmentovat neplatiče a stanovit ty nejúčinnější strategie vymáhání pro každý segment nebo individuálního zákazníka, jak automatizovat proces vymáhání pohledávek či jak zvýšit úspěšnost a rychlost vymáhání při zachování stávajícího rozpočtu a zdrojů, pak je pro vás Snídaně se SASem na toto téma tím pravým. Nastavení efektivních a účinných procesů je základem úspěšného vymáhání pohledávek. Myslíte si, že se v této oblasti nemůžete posunout dále? Předběhněte svou konkurenci a ať dlužníci zaplatí právě vám. Prostudujte možnosti, které nabízí řešení SAS pro Collections.

Více informací o plánovaných akcích společnosti SAS, včetně informací o registraci, naleznete zde. Všechny snídaně se konají v prostorách společnosti SAS, Na Pankráci 17-19, Praha 4. Od 8:30 je pro Vás připravena snídaně, od 9 hodin začínají prezentace. Setkání je ukončeno vždy do 12 hodin.

Komentáře