Software AG integrovala technologie společnosti Terracotta do svého portfolia

Společnost Software AG oznámila, že jí podařilo během pěti měsíců integrovat technologie společnosti Terracotta do svých produktů.

Software AG integrovala technologie společnosti Terracotta do svého portfolia


Integrované technologie umožní zákazníkům nasadit nové řešení pro klastrování Terracotta Server Array a využít  výhod, které přináší běh nástrojů webMethods v cloudovém prostředí. Technologie Terracotta Ehcache byla využita také v nástroji CentraSite, který je teď podle tiskového vyjádření až o 50 procent výkonnější.

Kešovací technologie Terracotta Encache byla využita v nástroji CentraSite, u kterého došlo ke snížení počtu náročných databázových operací. Kešování je technika pro zvýšení výkonnosti uložením a pracováním s často užívanými daty pouze na úrovni operační paměti (in-memory technologie). Rychlejší přístup k datům a vyhledávání při využití kešování vylepšily škálovatelnost nástroje CentraSite a zvýšily jeho datovou propustnost při nasazení v multi-uživatelských scénářích. Použitá technologie Ehcache je de-facto kešovací standard pro profesionální Java implementace, kterou využívá víc než 1 milión vývojářů po celém světě.

Software AG koupila se dále vyjádřila v tom smyslu, že společnost Terracotta koupila hlavně pro in-memory technologii, která se nyní stává základním prvkem pro nabídku cloudových řešení od Software AG. Přístup k datům přímo v operační paměti je údajně až 1000× rychlejší než tradiční databázový přístup. Noví i stávající zákazníci Software AG tak dostanou prostředky schopné podpořit výrazně větší projekty procesní excelence (Business Process Exellence, BPE).

Komentáře