Software AG má Center of Excellence pro SAP HANA

Software AG seskupila v rámci obchodní divize IDS Scheer Consulting své znalosti platformy SAP HANA do nového Center of Excellence.

Software AG má Center of Excellence pro SAP HANA


Vytvoření Center of Excellence (CoE) pro SAP HANA podle tiskového prohlášení společnosti znamená, že obchodní divize Software AG IDS Scheer Consulting dokáže využívat novou in-memory technologii společnosti SAP při projektech zlepšování byznys procesů. Nová organizační jednotka, která se přímo nazývá CoE for SAP HANA, dokáže identifikovat byznys procesy, které jsou pro SAP HANA relevantní.

SAP HANA využívá in-memory technologii a může tak rychle analyzovat velké objemy dat, aniž by se dopředu musely definovat rigidní datové modely a agregace. To snižuje časovou náročnost pro nasazení i dosažení výsledků. Zároveň se snižují náklady na tradiční implementaci a údržbu BI řešení.

Tým CoE má znalosti na to, aby transformoval různé nástroje, řešení a služby, které zákazníci mají v heterogenních IT prostředích, na platformu SAP HANA. Kritické procesy, které by měly být zrychleny, mohou být provázány s novou SAP HANA platformou. Mohou se tak realizovat scénáře, které potřebují ke svému běhu velké objemy dat, což mohou být například simulace, plánování nebo analýza finančních dat v reálném čase.Úvodní foto: © pixel_dreams - Fotolia.com
Komentáře