Software AG představuje publikaci Process-Driven Master Data Management for Dummies

Nová kniha vydavatelství Wiley Publishing ze známé edice For Dummies speciálně vydaná pro Software AG se věnuje tématu, jak přistupovat k řízení a správě kmenových dat (Master Data Management, MDM) procesně.

Software AG představuje publikaci Process-Driven Master Data Management for Dummies


Software AG dnes oznámila vydání publikace Process-Driven Master Data Management For Dummies. Kniha byla sepsána specialisty Software AG a věnuje se procesnímu přístupu při řízení a správě kmenových dat (Master Data Management, MDM).

„Organizace si dnes uvědomují, že potřebují čistá a konzistentní data. Ale už neumí nastartovat účelné MDM iniciativy a vyčíslit přidanou hodnotu MDM. Důvodem je, že se na problematiku dívají pouze IT pohledem a jsou zaměřeni pouze na zvyšování kvality dat,“ říká jeden ze spoluautorů Jignesh Shah, Vice President Business Infrastructure Products & Solutions společnosti Software AG. „V knize Process-Driven Master Data Management For Dummies vysvětlujeme, proč je účelné MDM víc než jen pouhé čištění databází. Celé je to o větší efektivnosti procesů, a tedy i větší efektivitě činností a podnikání. Publikace vyvrací zažité technické mýty a popisuje nové metodiky, které napřímo provazují MDM iniciativu s lepší efektivitou, profitabilitou a větší spokojeností zákazníků.“

Procesní přístup Software AG k řízení a správě kmenových dat podtrhuje, že MDM by mělo vycházet z potřeb lidí z obchodu a že středem by měly být byznys procesy. Vezměme v úvahu například výrobní společnost, která má ve svém inventáři vysoký počet nesprávných produktových kódů. Procesně řízené MDM se zaměří na celý proces objednávání. To znamená, jak MDM může pomoci snížit počet nesprávných objednávek namísto pouhého běžného vyčíslení a vyčistění dat (počet nesprávných kódů). Cílem procesního MDM je zlepšení byznys procesů identifikováním a zlepšením kvality dat, které se v procesech používají.

Speciální Software AG vydání publikace Process-Driven Master Data Management For Dummies je k dispozici ke stažení zdarma. Vydavatelem knihy, která vychází v angličtině v brožovaném formátu a ve formě e-knihy, je společnost Wiley Publishing, Inc. Tuto publikaci nabízí exkluzivně společnost Software AG.

Odkaz ke stažení publikace: http://www.softwareag.com/corporate/products/wm/mdm/process_driven_mdm_book.asp

Komentáře