Ultralevné řešení správy hrozeb od SonicWall

Společnost SonicWALL rozšířila své portfolio řešení jednotné správy hrozeb (UTM) o novou řadu pro malé firmy SonicWALL TZ 210 Series.

Ultralevné řešení správy hrozeb od SonicWall


TZ 210 integruje výkonný firewall na principu hloubkového prověřování paketů, gigabitový ethernet a automatické technologie přepnutí na záložní systém v případě poruchy, což z něj dělá velmi lukrativní platformu zabezpečení sítě pro malé firmy za cenu pod 1000 dolarů. Druhým členem série je TZ 210 Wireless-N, první řešení jednotné správy hrozeb s integrovaným rozhraním ultrarychlé bezdrátové sítě 802.11n.

Srdcem zařízení SonicWALL TZ 210 je bezpečnostní modul Unified Threat Management s propustností 50 Mb/s a funkcí automatického přepnutí na záložní systém v případě poruchy. SonicWALL TZ 210 Series obsahuje WAN a LAN porty gigabitového ethernetu a volitelně rovněž nejrychlejší bezdrátové rozhraní 802.11n. Tato funkčnost poskytuje malým firmám a vzdáleným nebo pobočkovým kancelářím nesrovnatelnou UTM ochranu před průběžně se vyvíjejícími hrozbami v drátových i bezdrátových sítích.


TZ 210 Series ve standardní výbavě podporuje neomezený počet síťových uzlů a nabízí funkčně bohatý firmware SonicWALL SonicOS Enhanced. Správci sítí rovněž ocení systém správy SonicWALL Global Management System (GMS), který poskytuje komplexní řídící a reportovací nástroje pro zjednodušenou konfiguraci, vynucování a správu z centrálního umístění.

Další informace naleznete na adrese: http://www.sonicwall.com/emea/TZ_Series.html

 

Komentáře