Sony Design Centre v Evropě slaví příchod Takuya „Taka“ Kawagoi

Jako symbol zahájení nové éry Sony Design, oznámila dnes společnost Sony jmenování pana Takuya "Taka" Kawagoi novým ředitelem Design Centre Europe (DCE).

 Sony Design Centre v Evropě  slaví příchod Takuya  „Taka“ Kawagoi


"Tak" přichází do této funkce z Kreativního centra Sony v Tokiu a přináší s sebou bohaté zkušenosti z oblasti designu. Převezme vedení DCE, bude zastávat stěžejní úlohu při směrování mladých kreativních talentů a bude naplňovat svoji vizi nového přístupu k Sony Design v Evropě.

"Tak" je významnou osobností v Sony Design od okamžiku, kdy se k ní v roce 1991 připojil. Jeho kvality v oblasti designu se projevily celosvětovým přijetím loga Sony Ericsson, které navrhnul. Ve své nové pozici v DCE se sídlem v Londýně bude "Tak" pokračovat v předávání svých zkušeností a zahájí tak novou kapitolu v dlouhé historii designu společnosti Sony. Cílem jeho práce na nových projektech bude pozvednout Sony Design v Evropě na vyšší úroveň.

Společně s posunem zaměření na obecné zkušenosti zákazníků povede "Tak" kreativní vývoj značky Sony v mnoha oblastech včetně návrhů obalů, vytváření designů příznivých pro životní prostředí až po velmi zajímavé využití značky v rámci sponzoringu.

 

 

 

Komentáře