Sophos uvádí řešení pro správu mobilních zařízení dostupné v cloudech

Společnost Sophos oznámila uvedení hostované verze svého řešení pro správu mobilních zařízení, tedy produktu z kategorie Mobile Device Management (MDM)

Sophos uvádí řešení pro správu mobilních zařízení dostupné v cloudech


Služba založená na nejnovější verzi produktu Sophos Mobile Control 2.5 podle tiskového prohlášení společnosti umožňuje zákazníkům vyhnout se počátečním investicím do hardware i mnohdy nezbytným změnám v již používané infrastruktuře. Společnost Sophos do budoucna počítá s uvolněním v podobě software jako služby (SaaS) u všech svých bezpečnostních aplikací.

Základem hostovaného řešení je webová konsole, portál vlastních služeb a mobilní klient. Uživatelé mají k dispozici funkce pro správu mobilních zařízení v rozsahu dostupném v tradičně instalované verzi a nemusí se přitom věnovat údržbě prostředí ani aktualizacím na nejnovější verze. Místo provozních starostí se mohou plně soustředit na činnosti související s mobilními zařízeními včetně komplexní správy bezpečnostních politik pro jednotlivá firemní i zaměstnanci vlastněná zařízení.

Bližší informace o jednotlivých variantách řešení Sophos Mobile Control jsou k dispozici v sekci mobilních technologií webové prezentace společnosti na adrese www.sophos.com/en-us/products/mobile.aspx


Úvodní foto: © Christoph Plueschke - Fotolia.com
Komentáře