Soutěž Best Project Management 2012 zahájena

Pátý ročník prestižní soutěže Best Project Management byl zahájen - v období 1. března až 20. dubna 2012 je možné přihlašovat projekty.

Soutěž Best Project Management 2012 zahájena


Vyhlášení vítězných projektů proběhne 12. června 2012 na odborné konferenci Project Management Day 2012. Organizátory soutěže jsou solit project a PRAM Consulting s odbornou garancí Ernst&Young. Cílem soutěže Best Project Management je nalézt a ocenit nejlepší projektový management ICT, organizačních a procesních projektů v oblasti komerčního sektoru a v oblasti státní správy v České republice a na Slovensku, ať již na straně dodavatele, odběratele, či realizátora dodávky pro odběratele. Organizátoři soutěže si zároveň kladou za cíl vyvolat širší zájem odborné i laické veřejnosti o profesi projektového manažera a o projektové řízení obecně. Od roku 2010 se mohou do soutěže hlásit také stavební a developerské projekty.

Přihláška do soutěže Best Project Management je ke stažení zde.

Výsledky 5. ročníku soutěže a vítězné projekty budou prezentovány v rámci programu odborné konference Project Management Day 2012, která se koná 12. června 2012 v prostorách angelo Hotelu Prague. Letošní ročník konference se bude věnovat zejména tématům metodiky a certifikace projektového řízení a jejich srovnání (IPMA, PMI, PRINCE2), vzdělávání projektových manažerů a jejich motivace a hodnocení projektových týmů. Na konferenci budou představeny konkrétní typové projekty formou případových studií.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře