Soutěž o nejlepší Windows Azure aplikaci zná své vítěze

Porotu nejvíce oslovilo řešení iDoklad od společnosti Cígler Software.

Soutěž o nejlepší Windows Azure aplikaci zná své vítěze


Microsoft slavnostně vyhlásil výsledky půlroční soutěže o nejlepší Windows Azure aplikace, do které se zapojilo více než padesát společností. Hlavním vítězem se stala společnost CÍGLER SOFTWARE s řešením iDoklad, se kterým bude Českou republiku reprezentovat v regionálním finále.

Vedle hlavní ceny odborná porota ocenila i vítěze za každý proběhlý měsíc. Jako první se z vítězství radovala společnost Getmore, dalšími vítězi se stali A&&L soft, KITE, Polomino Services a ALC. Ceny vítězům předal v rámci konference Microsoft Windows Azure Platform Vision přímo Don Grantham, víceprezident Microsoftu pro střední a východní Evropu.

Všichni výherci obdrželi finanční podporu ve výši 25 000 Kč na marketingové aktivity a zviditelnění na odborných portálech. Celkový vítěz postoupil do regionálního kola soutěže a byl odměněn konzolí Xbox 360 s Kinectem. Zástupci společnosti CÍGLER SOFTWARE mají navíc plně hrazenou cestu na celosvětové setkání partnerů Microsoftu, které se koná letos v létě v Los Angeles. Tvůrce každé aplikace pro platformu Windows Azure získal právo bezplatně používat logo “Powered by Windows Azure“ a byl zmíněn v sérii článků na odborných serverech.

Komentáře