Soutěž: Vytvořte nové stránky Nadace Terezy Maxové a vyhrajte notebook

Soutěž: Vytvořte nové stránky Nadace Terezy Maxové a vyhrajte notebook


Nadace Terezy Maxové a KAKTUS Software společně s mediálním partnerem, časopisem Computerworld, oznamují vyhlášení veřejné soutěže „Zlatý kaktus Namalujte dětem hezčí život“, která je zaměřena na vytvoření nového grafického návrhu webové prezentace Nadace Terezy Maxové.Nadace Terezy Maxové byla před deseti lety založena slavnou českou topmodelkou s cílem všestranné podpory a pomoci opuštěným dětem. Pod svým patronátem má přibližně 20 000 dětí vyrůstajících v prostředí ústavní či náhradní rodinné péče v České republice. Po celou dobu své působnosti nadace uváděla v život jednoduché motto: konkrétní dítě – konkrétní potřeba – konkrétní dárce. To se stalo hlavním krédem rozsáhlé charitativní činnosti. V tomto roce oslaví 10 let své existence a u příležitosti tohoto významného výročí se nadace rozhodla za podpory svých partnerů vyhlásit soutěž s názvem Zlatý kaktus.


Obecné zadání
Předmětem soutěže je vytvoření grafického návrhu webové prezentace pro Nadaci Terezy Maxové. Zadání se skládá jednak z technické části a jednak z části doplňující zadání o další, již netechnické informace. Detailní zadání je dostupné www.zlatykaktus.cz.

Navrhované webové stránky by měly vytvářet důvěryhodný dojem s důrazem na primární činnost nadace, tj. pomoc dětem, vyjádřenou heslem „Děkujeme, že našemu snažení dáváte konkrétní smysl“. Neměly by ve zvýšené míře využívat tváře patronky nadace Terezy Maxové. Celá prezentace by měla zároveň působit vzdušným a veselým dojmem. Návrh by měl umožnit jasné a intuitivní ovládání s možností změny jazykové mutace.


Do kdy musím odeslat svůj návrh?
Soutěž byla zahájena 14. února 2007, přičemž veškeré soutěžní návrhy musejí být doručeny elektronicky společnosti KAKTUS Software do 30. března do 12:00 hod. (viz www.zlatykaktus.cz).


Vyhodnocení
Každý návrh bude umístěn na stránkách serveru www.zlatykaktus.cz a bude předmětem hlasování veřejnosti. Pod každým zaslaným a umístěným návrhem bude zobrazen počet hlasů udělených tomuto návrhu. Hlasování se můžete zúčastnit i Vy.

Čtenáři časopisu Computerworld budou mít možnost sledovat průběh soutěže v příštích vydáních a na webových stránkách www.computerworld.cz. Výherce bude vybrán rozhodnutím vyhlašovatele soutěže, který při hodnocení návrhů přihlédne k výsledkům hlasování veřejnosti.


Ceny
Nejlepší návrhy budou odměněny:

1. cena: Notebook – multimediální přenosný počítač vhodný jak pro vývoj a návrh internetových stránek, tak pro hraní počítačových her či sledování filmů

2. – 3. cena: Roční předplatné časopisu Computerworld a Business Worldu

4. – 10. cena: Reklamní předměty


Kompletní soutěžní podmínky a požadavky na grafický návrh jsou uvedeny na webové stránce v části Podmínky soutěže nebo je možno si tyto písemně vyžádat e-mailem na info@zlatykaktus.cz.


Proto ani Vy neváhejte a „namalujte dětem hezčí život“!

Komentáře