Společnost Avnet distributorem podnikových komunikačních systémů Avaya

Společnost Avnet se stala distributorem produktů společnosti Avaya. Nově tak nabízí hlasová řešení jak pro enterprise segment, tak i pro malé a střední podnikání.

Společnost Avnet distributorem podnikových komunikačních systémů Avaya


Tuto oblast pokrývají nejen produkty z rodiny Avaya Aura a Avaya IP Office, ale také síťové produkty Nortel, dnes nazývané Avaya Data. Specialitou jsou hlasová řešení Avaya Tenovis, pro jejichž produkty Integral Enterprise a Integral 5E easy je Avnet s.r.o. výhradním distributorem v ČR. Zároveň s tímto kontraktem nastupují do společnosti Avnet na pozici Avaya Key Account Roman Novák a na pozici Technical Specialist David Bicera.

Avaya obecně je jedním z pilířů nadnárodní společnosti Avnet TS a pobočka v České republice se tak zařadila po bok úspěšných poboček v dalších zemích, kde toto zastoupení již funguje. Zásadní výhodou české pobočky Avnetu je využívání centralizovaných nákupů skrze Avnet UK, kde také sídlí jeden z nevětších skladů tohoto výrobce. Není bez zajímavosti, že průměrná hodnota Avaya zboží ve skladech v regionu EMEA činí přes 3 miliony USD (50 milionů Kč).

„Další výhodou je nepřetržitá spolupráce se zkušenými kolegy v zahraničí. Know-how těchto on-line specialistů využíváme pro podporu našich obchodních partnerů“, dodává David Bicera. V nabídce nechybí ani rozšířená nabídka školení Avaya a profesních certifikací a Pearson VUE přímo ve školicím středisku společnosti Avnet.

Komentáře