Společnost Dimension Data jmenovala výkonného ředitele pro oblast cloudu

Společnost Dimension Data jmenovala Steva Nola, který od roku 2001 vedl jako CEO australskou pobočku Dimension Data, výkonným ředitelem nově vytvořené divize zaměřené na cloud.

Společnost Dimension Data jmenovala výkonného ředitele pro oblast cloudu


„Jsme si jisti, že Steve akceleruje cloudovou strategii skupiny Dimension Data. Přináší 22 let zkušeností a znalostí z manažerských a vedoucích pozic v Dimension Data. Pod Stevovým vedením příjmy australské pobočky vzrostly z 365 milionů amerických dolarů v roce 2002 až na současnou 1 miliardu amerických dolarů. Steve také úspěšně transformoval naši australskou pobočku od prodejce do společnosti orientované na outsourcing IT a poskytování služeb. Navíc jeho zkušenosti s architekturou cloudu, telekomunikacemi, službami a outsourcingem IT jej předurčují ke stabilizaci a rozvoji cloudových řešení společnosti Dimension Data po celém světě,“ říká Brett Dawson, CEO, Dimension Data Group.

Novým CEO Dimension Data v Austrálii byl jmenován Rodd Cunico, který více než deset let působil jako regionální manažer. Rodd Cunico bude především zodpovědný za oblast systémové integrace v celém regionu. Nola a Cunico přebírají nové úkoly s okamžitou platností.

Komentáře