Společnost EGE přechází na IFS Aplikace ve verzi 7.5

Společnost EGE, jejíž aktivity jsou zaměřeny především na dodávky speciálních zařízení pro potřebu elektroenergetiky doma i v zahraničí, se po osmi letech používání podnikového softwaru IFS Aplikací rozhodla pro přechod na vyšší verzi 7.5.

Společnost EGE přechází na IFS Aplikace ve verzi 7.5


V roce 2003 se společnost EGE rozhodla pro náhradu stávajícího ERP systému Dialog novým informačním systémem. Po výběrovém řízení, kterého se zúčastnili významní dodavatelé ERP v České republice, zvítězila společnost Altec s nabídkou systému IFS Aplikace.

Do rutinního provozu byl systém IFS Aplikace uveden po devítiměsíční implementaci v lednu 2004. Společnost EGE se pak stala v dalších letech jedním z nejvyspělejších uživatelů IFS Aplikace v ČR – systém IFS používá v EGE 110 uživatelů při řízení všech nejdůležitějších podnikových procesů, kterými jsou řízení a plánování výroby, technická příprava výroby, řízení skladů, nákupu, prodeje, zákaznických vztahů (CRM), účetnictví a finance, controlling a správa majetku.

Hlavními klady nasazeného řešení jsou podle tiskového prohlášení pro EGE robustnost systému, škálovatelnost, míra spolehlivosti, podpora dodavatele a možnost řešení pružně upravovat podle vlastních potřeb.

”Spuštění nové verze plánujeme na začátek roku 2013, již dnes ale zvažujeme intenzivnější využívání dalších dosud nevyužívaných nebo jen částečně využívaných modulů systému IFS Aplikace. Jedná se např. o modul Řízení údržby, Projektové řízení a moduly určené pro podporu manažerských rozhodnutí”, dodává Stanislav Jirouch.


Úvodní foto: © lichtmeister - Fotolia.com
Komentáře