Společnost Frost & Sullivan udělila společnosti GN Netcom cenu za mimořádný přínos pro zákazníka

Společnost GN Netcom získala prestižní cenu společnosti Frost & Sullivan za mimořádný přínos pro zákazníka v kategorii firemních náhlavních souprav dostupných na mezinárodním trhu.

Společnost Frost & Sullivan udělila společnosti GN Netcom cenu za mimořádný přínos pro zákazníka


GN Netcom obdržela tuto cenu za řadu náhlavních souprav s označením MultiUse, které lze připojit k různým koncovým zařízením, jako mobilní telefony, pevné linky či počítače. Konkrétními oceněnými modely jsou Jabra PRO 9400 a Jabra GO 6400 Series.

Tato cena je každoročně udělována společnosti, která prokáže významné úspěchy při zavádění strategie zvyšování hodnoty nabízených služeb nebo produktů – zejména díky zlepšení návratnosti investic zákazníka.

Společnost GN Netcom klade velký důraz na sjednocenou komunikaci a multifunkční využití svých produktů a soustavně svým zákazníkům dodává produkty s vysokou hodnotou. Její patentované integrované řešení rovněž zajišťuje koncovým uživatelům optimální pohodlí a zvyšuje tak návratnost celkových investic do sjednocené komunikace.

Oceněné náhlavní profesionální soupravy jsou jako první na světě vybaveny dotykovým displejem, který uživateli umožňuje jednoduše přepínat mezi hovory uskutečňovanými pomocí mobilního telefonu, pevné linky nebo softwarového telefonu v počítači. Soupravy Jabra GO 6400 a PRO 9400 disponují technologií Bluetooth i DECT a dovolují tak uživatelům volně se pohybovat a vykonávat v kanceláři další činnosti, a to do vzdálenosti až 150 metrů od pevné linky či softwarového telefonu na pracovním stole. Integrovaný 2,4“ dotykový LCD displej nastavuje nový standard snadného ovládání. Pomáhá uživatelům v nastavení prostřednictvím interaktivního uživatelského rozhraní, zobrazuje čísla volajících či zmeškaná volání, pokud například hovoříte na softwarovém telefonu a volá vám někdo na mobil. Dotykový displej se tak pro uživatele může stát jediným rozhraním pro ovládání pevné linky, softwarového telefonu i mobilu. Zároveň je souprava Jabra GO 6400 i PRO 9400 vybavena duálním mikrofonem pro potlačení šumu a technologií SafeTone pro ochranu před nadměrným hlukem.


Chcete-li se dozvědět podrobnější informace o značce Jabra a těchto produktech, navštivte stránky www.jabra.com.

Komentáře