Hybris dodává integrované vícekanálové řešení pro společnost AVG

Multichannel Suite od společnosti hybris umožní společnosti AVG reagovat na potřeby zákazníků.

Hybris dodává integrované vícekanálové řešení pro společnost AVG


Společnost hybris, dodavatel softwaru pro vícekanálové obchodování a komunikaci, oznámila, že dokončila vývoj komplexního vícekanálového portfolia pro společnost AVG podnikající v oblasti bezpečnostního softwaru. Řešení, které společnost hybris vyvinula podle požadavků společnosti AVG během uplynulých deseti měsíců, včetně doby potřebné na jeho testování, zahrnuje aplikace B2C a B2B, řešení pro personalizaci, platformu pro elektronické obchodování a funkci CSM. Společnost AVG je prvním zákazníkem společnosti hybris, který bude používat řešení založené na nové platformě Adobe CQ5.

Dušan Zábrodský, Senior Vice President Business Transformation ve společnosti AVG, uvedl: „Společnost AVG dříve používala obchodní řešení, které již neodpovídalo naší snaze přiblížit se našim zákazníkům a přejít od obchodní orientace založené čistě na nabídce produktů do bodu, kdy budeme schopni navázat s našimi zákazníky bližší vztah. Splnění této priority vyžadovalo silnou platformu pro elektronické obchodování, řešení B2C a B2B, flexibilní nástroje pro personalizaci a mobilní řešení.”

Uživatelé mohou importovat a integrovat celou řadu toků údajů o výrobcích z jakéhokoli interního nebo externího zdroje a zajišťovat jejich kvalitu. Dalším prvkem Multichannel Suite je podpora workflow na základě rolí, která umožňuje více uživatelům vkládajícím obsah spolupracovat na určitých úkolech, například při specifikaci produktu a přípravě jeho uvedení na trh, je-li tento krok podmíněn určitým termínem nebo sezónou, a zajistit tak kontrolu a shodu informací získávaných z různých obchodních kanálů po celou dobu životního cyklu produktu a jeho uvádění na trh. Schválený obsah může být distribuován do vícevrstvých prodejních modelů nebo do katalogových systémů zajišťovaných třetími stranami, což zajišťuje shodu v rámci celého rozšířeného hodnotového řetězce.


Úvodní foto: © Photosani - Fotolia.com
Komentáře