Společnost JK-Trading, zaměřená na zdravotnické potřeby, nasadila Byznys ERP

Společnost JK-Trading začala pro online prodej zdravotnických potřeb využívat internetový obchod iByznys, napojený na podnikový informační systém Byznys ERP.

Společnost JK-Trading, zaměřená na zdravotnické potřeby, nasadila Byznys ERP


Tisková zpráva uvádí, že integrace internetového obchodu iByznys do informačního systému Byznys ERP automatizuje důležité části obchodních procesů, jako je automatický zápis objednávky, nového obchodního partnera či jejich dotazů. Zároveň z ERP prostředí dochází k automatické aktualizaci všech údajů v e-shopu. Výhodou je také jednotná cenotvorba s plně automatickou aktualizací cen na webu.

Z důvodu prodeje speciálního sortimentu, jako jsou různé chemické či biochemické látky, vytvořili konzultanti pro společnost JK-Trading speciální úpravu funkčnosti – tzv. podporu použitelnosti. Zákazník si tak u vybraných produktů může přes iByznys vybrat různé šarže stejného produktu. Data použitelnosti jednotlivých šarží jsou následně přenášena ze systému Byznys ERP. V neposlední řadě došlo také pomocí různých podmínek a filtrů k přizpůsobení uživatelských sestav na míru.


Úvodní foto: © lichtmeister - Fotolia.com
Komentáře