Společnost K2 atmitec má již 500 klientů

Společnost K2 atmitec má již 500 klientů


Společnost K2 atmitec podepsala dne 21. 11. 2007 licenční smlouvu se svým jubilejním pětistým klientem, kterým se stala společnost Job Air - Central Europe Aircraft Maintenance.

Společnost Job Air - Central Europe Aircraft Maintenance je součástí Central Connect Group, stejně jako společnosti Job Air - Central Connect Airlines a Job Aair - Logistics, které již také využívají Informační systém K2.

Společnost Job Air - Central Europe Aircraft Maintenance byla založena v roce 2006 se sídlem na Mezinárodním letišti v Ostravě - Mošnově, kde v loňském vybudovala hangár s příslušnými technologiemi pro údržbu a opravy i těch největších letadel různých výrobců. Hangár má dostatek prostoru i pro Boeingy 747, Airbusy A340 nebo letouny MD 11. Toto největší středoevropské servisní centrum je konkrétně zaměřeno na "těžkou" údržbu letadel, celkovou renovaci a modernizaci, přestavbu a modifikaci letadel, zákaznickou podporu provozovatelů, prodej a leasing, finanční expertízu, přelety letadel a údržbu letadel zákazníků.

Informační systém K2 zde bude zajišťovat hladký průběh všech obchodních procesů společnosti. Jeho úkolem bude s pomocí jedinečné technologie K2 CBI (Compact Business Items) řídit zakázky, objednávky, příjemky, výdejky, sklady, fakturace atd.

Generální ředitel agentury CzechInvest Tomáš Hruda řadí nové servisní středisko společnosti Job Air - Central Europe Aircraft Maintenance v Ostravě - Mošnově k nejvýraznějším high-tech projektům v České republice.

Komentáře