Společnost Logica získala nové certifikace pro řešení SAP

Výrobce podnikových informačních systémů SAP udělil společnosti Logica certifikace, na jejichž základě může celosvětově poskytovat služby hostingu a aplikačního managementu pro řešení SAP.

Společnost Logica získala nové certifikace pro řešení SAP


S certifikací od SAP může Logica poskytovat hosting SAP aplikací ve všech svých datových centrech a uzavírat s klienty z celého světa mnohaleté smlouvy na služby řízení aplikací.  Certifikace se vztahuje na celé portfolio služeb poskytovaných společností Logica, včetně aplikací SAP Business Suite a technologické platformy SAP NetWeaver.

Logica v aktuálním tiskovém prohlášení uvádí, že má s podporou řešení od SAP bohaté mezinárodní zkušenosti. Využívá přitom síť lokálních i vzdálených (off-shore) center, které poskytují podporu pro projekty systémové integrace i outsourcingu. Petr Polák, ředitel divize Energy,Transport a Industry společnosti Logica v regionu CEE prohloubení spolupráce vítá: „SAP pro nás představuje partnera, se kterým úspěšně oslovujeme klienty ze všech segmentů trhu. Nové certifikáty nám umožní poskytovat našim SAP zákazníkům další služby, a to i v mezinárodním měřítku.“Komentáře