Společnost McAfee jmenovala Alexe Thurbera na pozici Senior Vice Presidenta, Worldwide Channel Operations

Společnost McAfee oznámila jmenování Alexe Thurbera jako nového senior vice presidenta, worldwide channel operations.

Společnost McAfee jmenovala Alexe Thurbera na pozici Senior Vice Presidenta, Worldwide Channel Operations


V této pozici bude Thurber zodpovědný za všechny aspekty celosvětové partnerské strategie a operací s tím spojených. Jeho hlavním cílem bude implementování všech zlepšení do partnerské infrastruktury tak, aby bylo jednodušší se společností McAfee obchodovat. Alex Thurber bude podřízen přímo Michaelovi DeCesarovi, executive vice presidentovi, worldwide sales operations.


Thurber přichází do McAfee ze společnosti Cisco Systems, kde byl zodpovědný za rozvoj a řízení jejich partnerské strategie a programů týkajících se bezpečnosti a sítí, stejně tak jako integrování všech Cisco akvizicí do partnerské sítě. Během jeho desetiletého působení v Ciscu dohlížel na veškeré aktivity jak v enterprise sektoru, tak i v komerčním
a veřejném sektoru, byl zodpovědný za implementování partnerských strategií v oblasti bezpečnosti, sítí a datacenter a taktéž byl dedikovaný jako Managing Director partnerské sítě v Japonsku.


Před nástupem do společnosti Cisco, Thurber založil vlastní společnosti Thurber Works, která pod jeho vedením poskytovala IT služby a poradenství a stala se předním providerem v oblasti poskytování těchto služeb.

 

Komentáře