Společnost Océ podepsala celosvětový kontrakt s GDF SUEZ

Společnost Océ podepsala se společností GDF SUEZ celosvětový kontrakt na tiskárny a podpůrné služby.

Společnost Océ podepsala celosvětový kontrakt s GDF SUEZ


Společnost Océ oznámila, že získala smlouvu s nadnárodní energetickou společností GDF SUEZ na dodávku více než 9000 multifunkčních zařízení, plotrů a podpůrných služeb. Tato smlouva formalizuje obchodní partnerství obou společností ve více než 20 zemích po celém světě. Globální obchodní potenciál pro společnost Océ je odhadován na 55 milionů eur.

Tato nová smlouva podle obou partnerů potvrzuje vzájemné vztahy mezi Océ a GDF SUEZ trvající už více než 20 let. První mezinárodní smlouva mezi těmito společnostmi se datuje na konec roku 2005, kdy prodejní organizace Océ v Belgii uspěla ve výběrovém řízení a získala zakázku od firmy Electrabel – belgické energetické společnosti, nyní dceřiné firmy společnosti GDF SUEZ. V roce 2007 pak následoval první celoevropský kontrakt. Od té doby se vzájemné vztahy upevňovaly a postupně zahrnovaly služby Océ Business Services a specializované systémy a služby Océ v oblasti malého i velkého formátu.

Společnost Océ bude při plnění kontraktu uzavřeného se skupinou GDF SUEZ využívat kancelářské systémy společnosti Canon. Dodávky budou zahrnovat barevná a černobílá multifunkční zařízení a další související produkty pro kancelářský segment. V jednotlivých zemích budou kontrakt realizovat špičkové prodejní a servisní organizace Océ. Kromě dohodnutých úrovní údržby a dostupnosti, zahrnují služby společnosti Océ správu a optimalizaci tiskových workflow tak, aby se zjednodušilo zpracování dokumentů pro zákazníky skupiny GDF SUEZ a zároveň se snížily náklady na tisk.  Komentáře