Společnost Tieto jmenovala partnerského obchodního manažera pro Microsoft

Společnost Tieto uvedla Tomáše Chytila do funkce partnerského obchodního manažera pro technologie Microsoft.

Společnost Tieto jmenovala partnerského obchodního manažera pro Microsoft


Tomáš Chytil, TietoHlavním úkolem Tomáše Chytila v jeho nové roli bude další rozvoj spolupráce s Microsoftem a prodeje řešení a služeb Tieto, postavených na technologiích Microsoft.

Tomáš Chytil (*1978) pracuje pro společnost Tieto od roku 2004, kdy nastoupil jako systémový inženýr, vedoucí vývojového týmu. Později měl jako manažer oddělení DTC Services na starost poskytování konzultačních služeb a služeb digitální transformace. Tomáš Chytil vystudoval softwarové inženýrství na VŠB-TU v Ostravě, vzdělání si dále doplnil na Stockholm School of Economics a rovněž i v rámci Tieto Leadership Programu.

Nově bude Tomáš Chytil zastřešovat spolupráci Tieto se společností Microsoft a pracovat na prodeji společně vyvinutých řešení. Tieto využívá technologie Microsoft především v konceptu Kanceláře budoucnosti (Future Office), v intranetových řešeních (Microsoft SharePoint) nebo v řešeních pro jednotnou komunikaci a týmovou spolupráci (Unified Communication and Collaboration, Microsoft Lync).

„Microsoft je pro Tieto významným technologickým partnerem, na jehož produktech je postaveno mnoho našich řešení, která dodáváme zákazníkům,“ komentoval své jmenování Tomáš Chytil, nový partnerský obchodní manažer pro Microsoft společnosti Tieto.

„Při spolupráci s Microsoftem je naší výhodou rozsáhlé vývojové centrum Tieto v Ostravě, kde vznikají řešení pro naše zákazníky, využívající jako stavební prvky i technologie Microsoft,“ dodal Martin Ambler, obchodní ředitel společnosti Tieto.

„Jsem potěšena z nominace Tomáše Chytila na pozici obchodního manažera pro koordinaci vztahů se společností Microsoft. Věřím, že Tomášovo silné obchodní zaměření a zodpovědný přístup zajistí výrazný nárůst našich společných obchodních aktivit a přeji mu mnoho úspěchů v jeho nové roli. Těšíme se na podporu celého týmu a zajištění co nejlepších výsledků pro obě strany,“ řekla Ivana Děkanová, manažerka pro partnerské vztahy ve společnosti Microsoft.

Komentáře