Společnost WBI Systems dokončila akvizici DevIT

Společnost WBI Systems koupila v srpnu letošního roku děčínskou firmu DevIT.

Společnost WBI Systems dokončila akvizici DevIT


DevIT se podobně jako WBI zaměřuje výhradně na systémová řešení postavená na produktech společnosti Microsoft. Nyní, po dvou měsících WBI Systems dokončilo tuto akvizici a propojení obou společností. Spolupráce přinesla WBI rozšíření vývojářských kapacit, posílení prodejního týmu a zároveň vytvoření nové krajské pobočky v Děčíně, kde DevIT doposud sídlilo. Finanční detaily akvizice společnosti nezveřejnily. Spojení s DevIT znamená pro WBI Systems již třetí akvizici v letošním roce.

„Díky poptávce po systémových řešeních platformy Microsoft SharePoint jsme na českém trhu začali hledat spolehlivého a etablovaného partnera,“ říká Robert Paskovský, Managing Director společnosti WBI Systems. „Spojení s DevIT je logickým krokem v expanzi naší SharePoint divize,“ dodává.

Jedním z úkolů nové pobočky v Děčíně je i navázání spolupráce s akademickým sektorem a postupně vybudovat v tomto regionu hlavní technologickou základnu. Společnost WBI tímto krokem sleduje posílení vývoje koncových aplikací a svých dalších produktů.


Komentáře