Spolupráce Microsoftu a Nokie přináší další plody: Microsoft Office pro Symbian

Balík kancelářských aplikací Office Mobile bude v plném rozsahu dostupný pro vybrané smartphony s operačním systémem Symbian, konkrétně modely Nokia 701, 700, 603, E7, X7, C7, Oro a C6-01.

Spolupráce Microsoftu a Nokie přináší další plody: Microsoft Office pro Symbian


Plná verze kancelářského balíku Microsoft Office Mobile se tím pádem poprvé dostává mimo brány platformy Windows Phone. První vlaštovka přitom vyletěla již v lednu tohoto roku, kdy byly pro Symbian zpřístupněny aplikace OneNote, Lync 2010, Document Connection a PowerPoint Broadcast.

Aktuálně mají uživatelé smartphonů Nokia s označením 701, 700, 603, E7, X7, C7, Oro a C6-01 na dosah plnou verzi tohoto balíku, včetně klíčových aplikací Word Mobile, Excel Mobile a PowerPoint Mobile.

Získat plnou verzi Office Mobile budou moci pomocí aktualizačního nástroje přímo ve smartphonu nebo po jeho připojení k počítači prostřednictvím Nokia Suite. Během několika týdnů by se aplikace Office Mobile měla objevit také na Ovi Store.

Jak stojí ve zprávě na blogu, později bude plná verze zpřístupněna rovněž pro Nokie N8, E6 a 500. Zkrátka nepřijdou ani uživatelé, kteří si po uvedení na trh zakoupí Nokii 808 s technologií PureView (jež se objeví rovněž na smartphonech s Windows Phone) a 41megapixelovým fotoaparátem.


Úvodní foto: © pixel_dreams - Fotolia.com
Komentáře