Sprinx Systems vstupuje do roku 2012 s rozšířeným manažerským týmem

Společnost Sprinx Systems posiluje svůj manažerský tým v oblasti řízení vývoje systému pro péči o zákazníky (CRM) a v oblasti IT infrastruktury (SIG).

Sprinx Systems vstupuje do roku 2012 s rozšířeným manažerským týmem


Markéta Gsöllhoferová (31) nastoupila do Sprinx Systems jako Product Manager SprinxCRM. Má na starosti produktový rozvoj SprinxCRM i jeho propagaci a komunikaci. V IT se pohybuje od začátku své kariéry, během níž získala praxi v oblasti produktového a brand managementu, marketingu a školení klientů. Do Sprinx Systems přichází ze společnosti Media Factory Czech Republic, kde měla na starosti newbiz management a komunikaci s klienty. Před tím působila čtyři roky ve společnosti Forpsi na obdobné pozici jako ve Sprinx Systems.

Další posilou týmu Sprinx Systems je Jiří Jinger (29), který nastupuje jako Product Group Manager. Primárně má na starosti produkty a služby v oblasti hostingu, IT infrastruktury a bezpečnosti. Do Sprinx Systems přichází ze společnosti Keystone Czech Republic. Před tím pracoval na pozici Indirect Sales Manager ve společnosti Českomoravské informační systémy a tři roky na pozici Customer Care Manager produktu Helios Orange ve společnosti Asseco Solutions. Má také zkušenosti ve vztazích se zákazníky již z minulosti, kdy působil na manažerských pozicích v oblasti retailových řetěžců.

 


Úvodní foto: © Okea - Fotolia.com
Komentáře